kettlebell.sk

Z nášho gymu

Čomu sa venujeme

  1. Najširšia paleta produktov pre funkčný tréning na Slovensku. V našom obchode nájdete všetko od strečingových pomôcok cez gymnastiku až po profesionálne náradie na vzpieranie.
  2. Skupinové tréningy. Každý deň máme pre vás v našom Gyme pripravný rad tréningov, môžete si vybrať z kettlebell, CF tréningu, techník vzpierania, alebo A-level tréningu. 
  3. Individuálne tréningy. Komu viac vyhovuje osobný tréning, stačí nás kontaktovať a veľmi radi sa Vám budeme venovať osobne.
  4. Kettlebell® semináre. Pre trénerov ponúkame semináre, na ktorých sa detajlne naučia techniky základných cvikov rovnako ako postup práce s klientom pri cvičení s kettlebellmi.
  5. Nutričné poradenstvo. Bez upravenej stravy sa človek vie dostať vo svojom tréningu len po určitú hranicu. Ponúkame Vám naše skúsenosti aj v podobe zostavenia stravovacieho režimu a jedálnička pre váš ďalší progres.

Čo je nové

Chcem ísť cvičiť Chcem ísť nakupovať

Obchod

Kettlebell je nástroj pre každého! Tak neváhajte a vojdite do nášho internetového obchodu, kde aj vy ľahko a jednoducho získate váš kettlebell a veľa iných vecí.
Poďte nakupovať!

Ako vyberať kettlebell?

Jedna z mnohých otázok, ktoré nejednému záujemcovi prebehnú hlavou pri zmienke o kettlebelloch, je podľa akých kritérií si vybrať správnu váhovú kategóriu pre svoj prvý kettlebell.
Chcete vedieť ako na to?

© 2007-2012 KETTLEBELL.SK | konverzný kurz 1 euro = 30,1260 Sk | podmienky používania stránky | pomoc | kontakt
design, spracovanie a hosting backbone.sk