kettlebell.sk

Cruel & Unusual 2

Toto DVD je nová, zlepšená verzia populárneho a vysoko efektívneho kettlebell-tréningového programu od Stevea Maxwella. DVD obsahuje štyri úplne nové a vylepšené tréningové programy, ktoré dostanú vašu silu a kondíciu na celkom novú úroveň. Tieto programy obsahujú jedny z najťažších kettlebellových cvikov vôbec.
Chcete vidieť ukážku?

37 €   s DPH

+ poštovné ( ? )

Body Sculpt and Conditioning with Kettlebells

Nové DVD od Lauren Brooks s tréningami vyvinutými špeciálne pre ženy. Na DVD nájdete 15 kettlebellových cvikov a cvikov s vlastnou váhou, vysvetlené krok po kroku. DVD ďalej obsahuje celé názorné tréningy s časovaním, takže môžete cvičiť spolu s Lauren a žiadnu chybu neurobíte. Tréningy sú 3: na zahriatie a flexibilitu kĺbov, rýchly intenzívny 12 minútový tréning zameraný na spaľovanie tukov a tretí predstavuje hlavný najťažší tréning s dĺžkov pod 40 minút. Pre svoju názornosť a odstupňovanie obťiažnosti je toto DVD ideálna voľba pre začiatočníčky ako aj pre pokročilé.

37 €   s DPH

+ poštovné ( ? )

300 Kettlebell Challenge (2 DVD)

Pripravte sa na najintenzívnejší kettlebell tréning! Zahŕňa silové a aerobné techniky ako aj techniky na posilnenie a zlepšenie pohyblivosti kĺbov v 300 brutálnych opakovaniach. Nie je to len jedinečný test, ale aj jedna z najlepších tréningových rutín na to, aby ste sa dostali do top kondície. Na prvom disku ukazuje Steve všetkých 18 techník a vysvetľuje ich správne prevedenie. Na DVD 2 sledujete Steve-a v priebehu celého 300 tréningu. Ak ste pripravený stať sa moderným Sparťanom , toto je ten správny kettlebell tréning pre Vás! Chcete vidieť ukázku?

37 €   s DPH

+ poštovné ( ? )

The Russian Kettlebell Challenge

V tomto inštruktážnom DVD vás prevedie najznámejšími cvikmi sám Pavel Tsatsouline. Je veľmi vhodné pre začaiatočníkov, pretože hneď od začiatku zamedzíte zlozvyky. Množstvo cvikov je rozdelené do 4 kategórií - pulls, jerks, presses, bent presses, kde je podrobne vysvetlený celý priebeh jednotlivých cvikov. DVD je zakončené Pavelovými radami k zostavovaniu tréningových rutín. Celé DVD je v angličtine, no vďaka svojej názornosti nie je problém s pochopením cvikov.

37 €   s DPH

+ poštovné ( ? )

Nakupujte s istotou

  • Na ponúkané DVD videá sa vzťahuje zákonná záruka 24 mesiacov. Táto záruka
    sa nevzťauje na mechanicky poškodený tovar.
  • Pri oprávenenej reklamácii vám reklamovaný tovar obratom vymeníme za nový,
    resp. po dohode zašleme iný náhradný tovar, alebo vrátime sumu za reklamovaný tovar.
  • Nechce sa vám platiť za poštovné? Máte možnosť prísť za nami do Bratislavy a prevziať si váš nákup osobne.
  • Ak máte akúkoľvek otázku, alebo nejasnosť, či je kettlebell vhodným nástrojom pre vás, alebo či dané DVD obsahuje, čo očakávate, napíšte nám mail alebo nám zavolajte.
  • Ďalšie otázky a odpovede ohľadom nákupného procesu.
 

Obchod

Kettlebell je nástroj pre každého! Tak neváhajte a vojdite do nášho internetového obchodu, kde aj vy ľahko a jednoducho získate váš kettlebell a veľa iných vecí.
Poďte nakupovať!

Ako vyberať kettlebell?

Jedna z mnohých otázok, ktoré nejednému záujemcovi prebehnú hlavou pri zmienke o kettlebelloch, je podľa akých kritérií si vybrať správnu váhovú kategóriu pre svoj prvý kettlebell.
Chcete vedieť ako na to?

© 2007-2012 KETTLEBELL.SK | konverzný kurz 1 euro = 30,1260 Sk | podmienky používania stránky | pomoc | kontakt
design, spracovanie a hosting backbone.sk

radi vas privitame na powergears.sk