kettlebell.sk

Teleskopická hrazda

Dokážete si predstaviť tréning bez hrazdy? My nie, preto ponúkame aj tento produkt. Nejedná sa však o obyčajnú hrazdu medzi zárubňami. Jedná sa o pevnú teleskopickú konštrukciu, na ktorej ak aj necvičíte môžete mať povedzme aj hojdačku. Vďaka možnosti zmeny výšky môžete túto hrazdu mať či už vo vnútri – domácej posilovni či jednoducho v byte, ako aj vonku. Ideálna je z vlastnej skúsenosti na umiestnenie gymnastických kruhov, a v takejto kombinácií ponúka hromadu možností pre tréning. Vrelo odporúčame!

290 €   s DPH

+ poštovné ( ? )

Hrazda

Pevná hrazda do Gymu alebo domov do garáže, kde musí zniesť viac cvičencov naraz, dodáva sa s kotvami do betónu a je na sklade v dvoch veľkostiach, 3m a 1m. V našom Gyme sa osvedčila stovkami cvičencov a tréningov. Skutočne odporúčame.

 • Vyberte, na akú váhu sa cítite:

300 €   s DPH

+ poštovné ( ? )

Stojan na tyče

Už sa barbelly nebudú opierať o stenu, pokladať na seba ne zem, stojan pohltí 9 tyčí a vyzerá to super!

139 €   s DPH

+ poštovné ( ? )

Záťažový opasok

Jedna z našich najoblúbenejších silových pomôcok. Zhyby a dipy so záťažou sú len začiatok. Pás je ideálne široký, výborne na krížoch rozkladá váhu záťaže.

35 €   s DPH

+ poštovné ( ? )

Postroj na hlavu

Postroj na hlavu vám umožňuje robiť rôzne špecifické cviky na posilňovanie krku. Výborná pomôcka pre kontaktných športovcov a pre športy pri ktorých hrozia pády aj ako prevencia zranení.

30 €   s DPH

+ poštovné ( ? )

Časomiera

6 ciferná obria časomiera ktorú vidno z diaľky 50m a počuť široko ďaleko je presne to čo v crossfitovom gyme treba! Možno nastavovať intervaly, odpočítavania, možno použiť ako obrie stopky a mimo tréningov funguje ako veľké nástenné hodiny.

249 €   s DPH

+ poštovné ( ? )

Lock-jaw poistky

Naše najlepšie poistky, ľahké, spolahlivé, pevné a vyzerajú parádne. Keď pôjdete vzpierať bude to váš osobný pár poistiek.

45 €   s DPH

+ poštovné ( ? )

Záťažové kompresné poistky

Kompresné poistky vážia v páre dokopy 5kg, každá váži 2,5kg a funguje ako prídavná záťaž na tyč. Okrem toho sú to naše najpevnejšie poistky!

55 €   s DPH

+ poštovné ( ? )

Obyčajné poistky dlhé

Plne funkčné poistky, ktoré vám kotúče udržia pri väčšine cvikov tam kde majú byť. Neodporúčame ich však k tréningom, kde potrebujete činku hádzať na zem.

10 €   s DPH

+ poštovné ( ? )

Obyčajné poistky krátke

Plne funkčné poistky, ktoré vám kotúče udržia pri väčšine cvikov tam kde majú byť. Neodporúčame ich však k tréningom, kde potrebujete činku hádzať na zem..

10 €   s DPH

+ poštovné ( ? )

Gripery

Kto by ich už len nepoznal. A predsa je tu niečo nové. Myslíte si, že máte vo svojom okolí najsilnejší stisk? Chcete mať? Chcete to napríklad kolegom v práci dokázať? S našimi gripermi máte túto možnosť, sú totiž odstupňované podľa tvrdosti struny. To vám dáva skvelú príležítosť pre cvičenie predlaktí a stisku. Pôsobia ako hračky, no nezvládne ich každý, žíadne plasty všetko kov!

 • Vyberte, na akú váhu sa cítite:

17 €   s DPH

+ poštovné ( ? )

Magnézium

Magnézium je neodmysliteľný pomocník pri cvičení s kettlebellmi. Chráni vaše dlane, zaručuje pevný úchop. Naše magnézium je v prášku, pretože zo skúseností sa nám táto forma osvedčila najviac. Dá sa s ním vytvoriť pekne hrubá vrstva, dôležitá pre pohodlné cvičenie, hlavne pri cvikoch ako je napríklad snatch alebo pri bottom-up cvikoch, kde je nevyhnutné kettlebell pevne zovrieť a zamedziť šmyknutiu. Cena je za 112 gramové balenie.

3.50 €   s DPH

+ poštovné ( ? )

Nakupujte s istotou

 • Na ponúkané príslušenstvo sa vzťahuje zákonná záruka 24 mesiacov. Táto záruka
  sa nevzťauje na mechanicky poškodený tovar.
 • Pri oprávenenej reklamácii vám reklamovaný tovar obratom vymeníme za nový,
  resp. po dohode zašleme iný náhradný tovar, alebo vrátime sumu za reklamovaný tovar.
 • Nechce sa vám platiť za poštovné? Máte možnosť prísť za nami do Bratislavy a prevziať si váš nákup osobne.
 • Ak máte akúkoľvek otázku, alebo nejasnosť, či je kettlebell vhodným nástrojom pre vás, alebo či príslušenstvo spĺňa, čo očakávate, napíšte nám mail alebo nám zavolajte.
 • Ďalšie otázky a odpovede ohľadom nákupného procesu.
 

Obchod

Kettlebell je nástroj pre každého! Tak neváhajte a vojdite do nášho internetového obchodu, kde aj vy ľahko a jednoducho získate váš kettlebell a veľa iných vecí.
Poďte nakupovať!

Ako vyberať kettlebell?

Jedna z mnohých otázok, ktoré nejednému záujemcovi prebehnú hlavou pri zmienke o kettlebelloch, je podľa akých kritérií si vybrať správnu váhovú kategóriu pre svoj prvý kettlebell.
Chcete vedieť ako na to?

© 2007-2012 KETTLEBELL.SK | konverzný kurz 1 euro = 30,1260 Sk | podmienky používania stránky | pomoc | kontakt
design, spracovanie a hosting backbone.sk

radi vas privitame na powergears.sk