kettlebell.sk

Hexagon

Celogumené jednoručné činky — dumbbells, môžete ich rýchlo pustiť na zem a utekať k ďalšiemu cviku vášho workoutu. Majú výborný grip, super sa držia a vďaka ich tvaru ich uskladníte jednoduchšie ako klasické jednoručky.

 • Vyberte, na akú váhu sa cítite:

17 €   s DPH

+ poštovné ( ? )

Olympijské tyče

“PRO SERIES” je vlajková loď našich olympijských tyčí, dizajnovaná špeciálne pre potreby crossfitera. Úchop o 28mm a grip sú len základom. Je na ložiskách, takže kotúče nikdy nebudú činku vykrúcať z rúk. “TRAINING SERIES” tyč ponúka 20kg low-cost alternatívu s tenkým úchopom a skvelým gripom.

 • Vyberte si typ olympijskej tyče:

240 €   s DPH

+ poštovné ( ? )

Hexagon tyč

Šesťuhoľníková tyč na mŕtve ťahy vám ponúka najbezpečnejšiu formu mŕtvych ťahov, ťažisko pomôže celkom vycentrovať a viete potiahnuť viac a bezpečnejšie. Možné sú dva úchopy.

150 €   s DPH

+ poštovné ( ? )

Safety squat tyč

Skvelá pomôcka pre celý rad cvikov ako sú drepy, good morningy a podobne, celkom pri týchto cvikoch odbremeňuje ramená.

290 €   s DPH

+ poštovné ( ? )

Bumper kotúče

Videli ste vo videách dievčatá drepovať s podozrivo veľkými kotúčmi a boli ste zahanbení, kým ste nezistili že sú to 5ky? Toto sú oni! Od 5 kg do 20 kg majú tieto kotúče rovnaký priemer, líšia sa iba v hrúbke. Sú gumené a navrhnuté tak, aby vydržali všetky vzpieračské rekordy.

 • Vyberte, na akú váhu sa cítite:

25 €   s DPH

+ poštovné ( ? )

Klasické kotúče poťahované gumou

Potrebujete doplniť váhu na veľkej činke? Naše pogumované kotúče sú tie správne medzikusy!

 • Vyberte, na akú váhu sa cítite:

4 €   s DPH

+ poštovné ( ? )

Hexagon tyč

Záťažová reťaz je parádna pomôcka pre budovanie sily, každé oko reťaze samostatne ťažké vám v závislosti od zdvihnutia reťaze zo zeme pridáva na váhe, tak máte v najvyššom bode cviku najväčšiu záťaž. Veľmi ťažko nahraditeľná pomôcka.

 • Vyberte, na akú váhu sa cítite:

35 €   s DPH

+ poštovné ( ? )

Power Shot

Obľúbená pomôcka v bojových športoch, jednoduchá ale nesmierne dômyselná – položíte veľký kotúč na zem, jednu stranu powershotu doň vložíte a do druhej strany, kde je pohyblivé rameno vložíte olympijsku tyč, ktorú z druhej strany podľa potreby naložíte a mate skvelú pomôcku pre rôzne formy mŕtvych ťahov a celý rad cyklických pohybov so záťažov.

110 €   s DPH

+ poštovné ( ? )

Medicinbaly

Veľké kožené medicinbaly, aké poznáte z videí. Wall bally a podobné cviky budú o dosť väčšou zábavou. Spomienky na tvrdé gumené medicinbaly zo školy sú za nami. Tieto 35 cm v priemere veľké med.bally vám pomôžu aj pri otázke ako hlboko klesať pri drepoch – kým naň nedosadnete.

 • Vyberte, na akú váhu sa cítite:

60 €   s DPH

+ poštovné ( ? )

Klasické kotúče poťahované gumou

Naša pýcha a prvý “strongman” produkt v našom sklade. No nie len to, výborná činka pre tréning úchopu nakoľku rúčka činky má priemer plechovky! Otvára nové dimenzie posturality.
 
 

140 €   s DPH

+ poštovné ( ? )

Slamball

Dvihnete ich nad hlavu a celou silou zapojením aj najhlbších svalov hodíte o zem. A potom znovu, 10kg a neodrazí sa ani kúsok, ľahký tréning si s nimi len ťažko dáte!

39 €   s DPH

+ poštovné ( ? )

Kladivo

Sledgehammer! Ešte aj znie prísne, 8 kg kladivo z jednoho kusu vám spraví v tréningu veľkú radosť, do pneumatiky ním vybijete zo seba všetko. To je zaručené, viac ani netreba povedať.
 
 

75 €   s DPH

+ poštovné ( ? )

Gymnastické kruhy

Komu ich už len budeme predstavovať? Nespočet cvikov, ktoré ponúkajú sa bude ťažko opisovať, každý si tréning usmerní na to, čo potrebuje. Či už ich budete používať len ako bradlá, alebo sa na ne zameráte celkom, tréning s nimi vás bude baviť.

 • Vyberte, aká farba sa vám páči:

55 €   s DPH

+ poštovné ( ? )

Suspension trainer

Kombinácia gymnastických kruhov a TRX, len náročnejšie na koordináciu. S pohyblivou kladkou sa treba vyrovnávať a reagovať na výkyvy ťažiska.

70 €   s DPH

+ poštovné ( ? )

Sandbag (do 30 kg)

Vrece plné piesku, no zároveň ideálny doplnok do konceptu funkčného tréningu. Cviky spočívajú v dvíhaní, nosení a prehadzovaní. Vyrobený z pevného materiálu so silným zipsovým uzáverom poisteným cvokmi. Vnútro tvoria tri nezávislé, pevné vaky, ktoré je treba naplniť pieskom. Na vonkajšom obale je viacero typov rúčok pre lepšiu a rôznorodejšiu manipuláciu. Maximálne sa dá docieliť váha 31 kg.

80 €   s DPH

+ poštovné ( ? )

Lodné lano

Šperk a skromne povedané super korenie tréningu. Ako naprieč stránkou spominame, so všetkým našim náradím cvičíme a tak sme dali spraviť nie 15, ale 20metrové lano pri hrúbke 38mm za cenu 15m. Ide o najdlhší battling rope na trhu. Prečo? Je čertovský rozdiel robiť vlnovky 10m lanom v každej ruke, ako 7,5m. Dodávame s aktívnym a pasívnym držiakom na stenu.

250 €   s DPH

+ poštovné ( ? )

Bulharské vrece

Kožené bulharské vrece je obľubenou pomôcko pri tréningoch v bojových športov, či grécko-rímski zápasníci alebo thai boxeri, rad radom si toto náradie športovci oblúbili. Ponúka rôzne možnosti úchopov, tvarom umožňuje rôzne cyklické dynamické cviky nenahraditeľné iným náradím.
 

130 €   s DPH

+ poštovné ( ? )

Záťažová vesta

Znovu sme pritom, že s našimi produktami cvičíme a vieme, čo na tréning treba. Na rozdiel od na trhu dostupných vest sme naše záťažové vesty spravili nakladateľné. Vestu dostanete spolu s 20kilogramami 0,5kg a 1kg blokov, ktoré si do jednotlivých vreciek viete naložiť od 0,5kg – 20kg. Je to jediná vesta svojho druhu na trhu. Praktický bonus - ak s ňou idete behať nebudete už nikdy musieť premýšľať kam dať mobil.

100 €   s DPH

+ poštovné ( ? )

Sánky

Parádne náradie pre trénovanie výbušnosti, alebo celého rádu príťahových cvikov. Či už na ne naložíte kotúče alebo kamaráta, mate čo za sebou ťahať a tréning môže začať. Sánky dostanete s dvomi popruhmi na ruky a postrojom na telo — zapriahnete sa ako pes a šprinty môžu začať!

85 €   s DPH

+ poštovné ( ? )

Powerchute

Ďaľší skvelý produkt z rady naších výbušných hračiek. Nechce sa Vám na tréning ťahať prowler alebo gym sled? Tu máte ľahšiu lacnejšiu náhradu!

50 €   s DPH

+ poštovné ( ? )

Prowler

Sánky s veľkým S! Videli ste amerických futbalistov alebo športovcov na CrossFit Games tlačiť veľké sánky s naloženými činkami pred sebou? To sú oni! Naše kráľovské sánky vase tréningy patrične znepríjemnia a budete sa tomu tešíť — zázrak, nie? Predsa.

250 €   s DPH

+ poštovné ( ? )

GHD

Glute-ham developer. Hyperextenzie, brušáky, pekelné cviky na zadné stehná a mnoho ďalších. GHD je jeden parádny stroj, uvidíte ho v každom crossfitovom gyme.

300 €   s DPH

+ poštovné ( ? )

Plyobox

Čertovsky stabilné boxy na všetky vaše výskoky, výstupy a iné plyometrické snaženia. Tri veľkosti plyoboxov v jednom! Dodávané po častiach ako jednoduchá skladačka.

119 €   s DPH

+ poštovné ( ? )

Stojan na drepy s hrazdou

Stojan na drepy, bench press a hrazda v jednom. Majestátny no stále mobilný celok bez konkurencie široko ďaleko. Množstvo alternativ nastavenia stojanu umožňuje cviky vo všetkých polohách. Dodáva sa aj s bezpečnostnými sekundárnymi rukami pre zachytenie činky, keby vám pri nejakom cviku mala činka padnúť. Hrazda je plnohodnotná a stabilná aj pri kipping pull-ups.

650 €   s DPH

+ poštovné ( ? )

Stojan na drepy bez hrazdy

Dvojdielny stojan na drepy a bench press, veľmi ľahko manipulovateľný. Ideálny do veľkého či domáceho gymu, nakoľko je veľmi spratný no stale pevný. Množstvo alternativ nastavenia stojanu umožňuje cviky vo všetkých polohách.

280 €   s DPH

+ poštovné ( ? )

Resistance lano

Ďalšia dynamická pomôcka pre tréning výbušnosti! Expander dostanete spolu s opaskom.

95 €   s DPH

+ poštovné ( ? )

Elastic band

Máte problem so zhybmi? Aj pre toto sú naše elastic bandy super pomôcka, guma vám plynule uberá na váhe počas celého zhybu. Rôzne stretchingové cviky pred a po tréningu prípadne dynamický odpor pri silových cvikoch sú ďalším skvelým no stale nie všetkým využitím týchto gúm.

 • Vyberte, na akú farbu (silu) sa cítite:

14 €   s DPH

+ poštovné ( ? )

AB Mat

Ak nemáte radi brušáky, pretože vás z nich bolí spodných chrbát, nikto vám to zazlievať nemôže, no je z toho skvelá cesta von – AB mat, podložka pod kríže splynulí pohyb brušáku - chrbtica sa v jednom bode nárazovo nevyrovná aby bola znovu trhnutím zdvihnutá zo zeme ako je tomu zvykom pri brušákoch, naopak pohyb je plynulý, chrbtica sa miesto nárazu plynule prehne cez podložku a rovnakou cestou idete spat do ďalšieho opakovania.

25 €   s DPH

+ poštovné ( ? )

Foam Roller

Gladiátori vedeli čo robia. Túto odvekú pomôcku na roztláčanie ztuhnutých svalov používali už starovekí bojovníci. O to viac sa nám tento system páči. Pred tréningom svaly pripravíte, po tréningu ukľudníte, časom stuhnuté uvoľníte a ste ako noví. Takto to je.

40 €   s DPH

+ poštovné ( ? )

Švihadlo

Ďalšie riešenie pre častý problem – s bežným švihadlom nie a nie dostať sa k dvojskokom? Double-undery už nebudú tak nedosiahnuteľné, naše superrýchle švihadlo vám presviští okolo uší ani nebudete vedieť ako a ustojíte svoje prvé dvojskoky.

12 €   s DPH

+ poštovné ( ? )

Rebrík

Šprinty, abecedy nohami rukami akokoľvek, na to všetko mate náš 5m rebrík s polohovateľnými blokmi, je možné napojiť na seba dva a viac, dostanete ho v praktickej taške kde sa vám nikdy nezamotá.

30 €   s DPH

+ poštovné ( ? )

Nakupujte s istotou

 • Na ponúkané príslušenstvo sa vzťahuje zákonná záruka 24 mesiacov. Táto záruka
  sa nevzťauje na mechanicky poškodený tovar.
 • Pri oprávenenej reklamácii vám reklamovaný tovar obratom vymeníme za nový,
  resp. po dohode zašleme iný náhradný tovar, alebo vrátime sumu za reklamovaný tovar.
 • Nechce sa vám platiť za poštovné? Máte možnosť prísť za nami do Bratislavy a prevziať si váš nákup osobne.
 • Ak máte akúkoľvek otázku, alebo nejasnosť, či je kettlebell vhodným nástrojom pre vás, alebo či príslušenstvo spĺňa, čo očakávate, napíšte nám mail alebo nám zavolajte.
 • Ďalšie otázky a odpovede ohľadom nákupného procesu.
 

Obchod

Kettlebell je nástroj pre každého! Tak neváhajte a vojdite do nášho internetového obchodu, kde aj vy ľahko a jednoducho získate váš kettlebell a veľa iných vecí.
Poďte nakupovať!

Ako vyberať kettlebell?

Jedna z mnohých otázok, ktoré nejednému záujemcovi prebehnú hlavou pri zmienke o kettlebelloch, je podľa akých kritérií si vybrať správnu váhovú kategóriu pre svoj prvý kettlebell.
Chcete vedieť ako na to?

© 2007-2012 KETTLEBELL.SK | konverzný kurz 1 euro = 30,1260 Sk | podmienky používania stránky | pomoc | kontakt
design, spracovanie a hosting backbone.sk

radi vas privitame na powergears.sk