kettlebell.sk

Kto sme?

Tomáš a Matúš

MVDr. Matúš Pagáč, RKC 1 Instructor

 

Mgr. Tomáš Pagáč, CrossFit Level 1 Instructor

9. august 1982 v Bratislave Narodený 17. jún 1987 v Bratislave
Inštruktor 2. kvalifikačného stupňa so špecializáciou fitness.
V máji 2008 som sa úspešne zúčastnil ako prvý Slovák Russian Kettlebell Challenge Certification Workshop v Budapešti a získal RKC 1 instructor certifikát.
Certifikácia Inštruktor 2. kvalifikačného stupňa so špecializáciou fitness.
V apríli 2012 som v Štokholme úspešne absolvoval CrossFit Level 1 Course a získal CrossFit Level 1 certifikát.
Som veterinár na súkromnej klinike v Bratislave. Okrem KETTLEBELL.SK Som koncipient v advokátskej kancelárii v Bratislave.

Ako sme sa ku cvičeniu s kettlebellmi dostali

Sme bratia - Tomáš a Matúš. Matúš je veterinárny doktor, Tomáš je absolventom právnickej fakulty. Obaja sme vrcholovo športovali. S kettlebellmi cvičíme od roku 2005, v roku 2006 sme sa rozhodli tento štýl tréningu a náradie naň priniesť na Slovensko, nakoľko v tom čase kettlebelly a funkčný tréning poznalo len pár ľudí, predovšetkým z okolia bojových športov. V tom čase sme chceli prvom rade priblížiť kettlebelly širšej verejnosti, aby toto náradie neostávalo tajnou zbraňou pár zasvetených. V roku 2008 Matúš získal najuznávanejší inštruktorský certifikát RKC (Russian Kettlebell Challenge) – nechceli sme zostať iba firmou, ktorá predáva zvláštne činky. To je naša základná odlišnosť, my s kettlebellmi a všetkým našim náradím aj reálne cvičíme, každodenne, preto sú všetky naše produkty systematicky testované, premyslené - na našich produktoch má všetko svoj dôvod - tvary, materiály, povrchové úpravy, kvalita vo všeobecnosti.

Keď sme na to boli sami pripravení, začali sme robiť naše teraz už tradičné kettlebellové tréningý každú nedeľu v Sade Janka Kráľa. Ďalším krokom bolo otvorenie nášho Gymu, kde v súčasnosti robíme každý deň tréningy – čisto kettlebellové aj „crossfit“-ové, v tomto smere veľmi pomohol Tomášov CrossFit Level 1 Certificate z roku 2012. V celom rade aktivít takisto veľmi úzko spolupracujeme s Red Royal CrossFit Team-om, ktorého sme obaja súčasťou. Všetko čo pre tento štýl tréningu robíme, robíme pre verejnosť na Slovensku a v Čechách ako prví už niekoľko rokov a pristupujeme k tomu zodpovedne – či už je to distribúcia kvalitného náradia, osveta, tréningy... Klientov počúvame, poznáme ich - s každým predaným kusom, každým tréningom – pre každého klienta ideme radi tzv. „extra mile“ - radi dáme niečo navyše, vždy poradíme, navedieme, ak je problém hľadáme riešenie. To je to „niečo navyše“ čo sa snažíme udržať si pre našich klientov od začiatku. V rovnakom duchu sme sami stavali aj náš Gym.

Čo je nové

Obchod

Kettlebell je nástroj pre každého! Tak neváhajte a vojdite do nášho internetového obchodu, kde aj vy ľahko a jednoducho získate váš kettlebell a veľa iných vecí.
Poďte nakupovať!

Ako vyberať kettlebell?

Jedna z mnohých otázok, ktoré nejednému záujemcovi prebehnú hlavou pri zmienke o kettlebelloch, je podľa akých kritérií si vybrať správnu váhovú kategóriu pre svoj prvý kettlebell.
Chcete vedieť ako na to?

© 2007-2012 KETTLEBELL.SK | konverzný kurz 1 euro = 30,1260 Sk | podmienky používania stránky | pomoc | kontakt
design, spracovanie a hosting backbone.sk