kettlebell.sk

CESTA DO PEKLA A SPÄŤ / TO HELL AND BACK!

Z noci 7.12. na 8.12. sa 5 členný tým v Gyme vybral na zaujímavú cestu:)

Na jeseň naši českí bratia vymysleli zaujímavú, odstrašujúcu challenge. 24 hodín angličákov/burpees. 24hodín.. a burpees.. presne tak:) Najprv sme to brali na vedomie ako zaujímavosť, postupne nad tým chalani z Áčkových tréningov začali rozmýšlať, postupne viacerí, postupne ich zase ubúdalo, potom sme si uvedomili, že táto cesta vychádza na narodeniny nášho Gymu, kde sme takto pred rokom 8.12.11 dali prvý oficiálny tréning.. A už nebolo cesty späť. Gym nám za ten rok priniesol kopu kvalitných zážitkov, kvalitných ľudí, veľa ľuďom zmenil život, zaslúžil si to najväčšmi.

Dali sme dokopy tým 5 chalanov v zostave Peťa Kohúta, Lukáša Dedečka, Jančiho Sýkoru a nás s Matúšom. Urobili sme event v zmysle Cesty do pekla a späť pre nás a Dlhej noci nášho Gymu pre všetkých, ktorí si chceli v týchto 24hodinách prísť zacvičiť, s nami, sami, podporiť nás, pozrieť film, zahrať ping pong, pripiť si na náš Gym. O 18:00 sme začali, dali popritom 2 piatkové tréningy a pokračovali sme, každú hodinu každý z nás dal 12minút angličákov. Takto sme šli do noci, kým sa Matúšovi neozvalo zranenie lakťa, kvôli ktorému musel ísť 7 hodín angličákov jednou rukou(!!!) Potom sme začali nahrádzať jeho 12 minút a od 02:00 sme zvýšili na 15minút každú hodinu. Bolo to stratiplné, bez spánku, silné, krásne. Ľudia boli úžasní. podporovali nás a chodili za nami deň noc! Celú akciu sme streamovali na internete, kde nás sledovali stovky ľudí. 

Náš Gym sme si uctili za týchto 24hodín vo finále 14033 burpees, čím sme challenge vyhrali pred 2. gymom o 800 burpees, dostali sme sa do pekla, bolo tam plno, tak sme sa vrátili :) Celkovo sa tejto cesty zúčastnili 4 gymy z Čiech a zo Slovenska my. Všektým, ktorý touto cestou prechádzali patrí obrovská úcta, skutočne všetka česť!

Tešíme sa na ďalšie narodeniny, do toho pekla sa vrátime pozrieť znovu o rok, ale to už tým niekomu aj pomôžeme vo forme fundraiseru pri tejto príležitosti. Plánujeme v tento deň každý rok niekomu pomôcť, to že toto náš Gym dokáže urobiť, považujeme za obrovské požehnanie!

Ďakujeme za to!!

Tomáš - KETTLEBELL.SK

Dobré čítanie? Povedz aj kamošom na Facebooku!

Obchod

Kettlebell je nástroj pre každého! Tak neváhajte a vojdite do nášho internetového obchodu, kde aj vy ľahko a jednoducho získate váš kettlebell a veľa iných vecí.
Poďte nakupovať!

Ako vyberať kettlebell?

Jedna z mnohých otázok, ktoré nejednému záujemcovi prebehnú hlavou pri zmienke o kettlebelloch, je podľa akých kritérií si vybrať správnu váhovú kategóriu pre svoj prvý kettlebell.
Chcete vedieť ako na to?

© 2007-2012 KETTLEBELL.SK | konverzný kurz 1 euro = 30,1260 Sk | podmienky používania stránky | pomoc | kontakt
design, spracovanie a hosting backbone.sk