kettlebell.sk

Ďalšia nedeľa, ďalšie cvičenie a ďalšie fotky

Prišla ďaľšia nedeľa a s ňou aj ďaľšie cvičenie v Sade. Pozrite si fotky, ako sme sa mali a čo sme robili. Budúci týždeň samozrejme pokračujeme ďalej a vy ste vítaní!

Boli sme tam od 11ej do 13ej. Počasie bolo super aj kettlebelly sa dobre hádzali, tentokrát lietala aj 32ka. Spoločnosť sme mali naozaj šikovnú. Matúš povysvetľoval niekoľko cvikov, no aj sami sme skúsili nové cviky, ako dvojitý snatch, či dvojitý turkish getup (tgu), týmto ďakujeme! Takisto macebell sa znovu postaral o zábavu, ako je aj vidno na fotkách. Okrem hádzania, pressov a bottom up pressov s 32kou, či dvojitých tgu-ov s dvoma 16kami je na nich vidno aj spoločnosť našich psov a pomerne netradičného využitia kettlebellu ako akéhosi "ťažítka" keď sme potrebovali priestor na žonglovanie. :)

Budúcu nedeľu tam v rovnakom čase budeme znovu, už ste sa nám ozvali viacerí tak ak budete mať záujem ste vítaní.

S prianím úspešného týždňa,

Matúš a Tomáš - KETTLEBELL.SK

Dobré čítanie? Povedz aj kamošom na Facebooku!

Obchod

Kettlebell je nástroj pre každého! Tak neváhajte a vojdite do nášho internetového obchodu, kde aj vy ľahko a jednoducho získate váš kettlebell a veľa iných vecí.
Poďte nakupovať!

Ako vyberať kettlebell?

Jedna z mnohých otázok, ktoré nejednému záujemcovi prebehnú hlavou pri zmienke o kettlebelloch, je podľa akých kritérií si vybrať správnu váhovú kategóriu pre svoj prvý kettlebell.
Chcete vedieť ako na to?

© 2007-2012 KETTLEBELL.SK | konverzný kurz 1 euro = 30,1260 Sk | podmienky používania stránky | pomoc | kontakt
design, spracovanie a hosting backbone.sk