kettlebell.sk

POWER GEARS by KETTLEBELL.SK !

Ako KETTLEBELL.SK vám prinášame novú radu "crossfit" produktov pod značkou POWER GEARS !

Ako priekopníci funkčného tréningu a crossfitu na Slovensku vám prinášame ako prví a jediní radu nového náradia pod novou značkou POWER GEARS pre tento štýl cvičenia. Máme materiálom pokryté aktivity od vzpieračských cez gymnastické až po strongman disciplíny! Nakoľko so všektými týmito vecami sami cvičíme a vieme čo potrebujeme a potrebujete, sklady sme naplnili celým radom nových produktov ktoré sme doteraz poznali iba z videí !!

Prinášame vám záťažové vesty, veľké sánky malé sánky, lodné laná, kladivá, olympijske tyče na ložiskách, bumper kotúče, medicinbaly a veľa veľa ďalších silových hračiek!

Čoskoro si budete všetko môcť vybrať v našom e-shope, ktorý na to momentálne pripravujeme, no dovtedy si môžete produkty popozerať  na fotkách a poslať nám mail alebo urobiť objednávku telefonicky, obratom všetko vybavíme.

Prajeme veľa zábavy a novej chuti do tréningov s novými hračkami!

Tomáš a Matúš - KETTLEBELL.SK

0949637596

info@kettlebell.sk

Dobré čítanie? Povedz aj kamošom na Facebooku!

Obchod

Kettlebell je nástroj pre každého! Tak neváhajte a vojdite do nášho internetového obchodu, kde aj vy ľahko a jednoducho získate váš kettlebell a veľa iných vecí.
Poďte nakupovať!

Ako vyberať kettlebell?

Jedna z mnohých otázok, ktoré nejednému záujemcovi prebehnú hlavou pri zmienke o kettlebelloch, je podľa akých kritérií si vybrať správnu váhovú kategóriu pre svoj prvý kettlebell.
Chcete vedieť ako na to?

© 2007-2012 KETTLEBELL.SK | konverzný kurz 1 euro = 30,1260 Sk | podmienky používania stránky | pomoc | kontakt
design, spracovanie a hosting backbone.sk