kettlebell.sk

Vitajte na kettlebell.sk

Vitajte na stránke kettlebell.sk -- čertsvo spustenej stránke venujúcej sa revolučnému cvičiacemu náradiu zvanému kettlebell. Hneď v prvej fáze vám prinášame možnosť zoznámit sa s týmto unikátnym náradím, jeho históriou a so širokými možnosťami jeho využitia.

p. Neprehliadnuteľnou sekciou budú aj "odporúčané cviky":/cviky/zakladne/ , aby ste zístili v čom je civčenie s kettlebellmi odlišné a ako to celé funguje. p. V dohľadnej dobe pre vás plánujeme spustiť aj prvý slovenský internetový obchod s kettlebellmi, kde si budete môcť samotné kettlebelly a veci s nimí súvisiace jednoducho zakúpiť. Rovnako sa pripravuje aj spustenie komunitného portálu zameraného na vás a vaše skúsenosti s týmto unikátnym náradím. Počas týchto zmien občas môže dojsť k drobným výpadkom, no veríme, že konečný výsledok bude stáť za to. p. Ak ste už dostatočne navnadení, tak sa smelo pustite do zoznamovania sa s delovými guľami s rúčkou--s kettlebellmi. V prípade akýchkoľvek otázok, pripomienok, návrhov či nejasností nás neváhajte kontaktovať na našej e-mailovej adrese "info@kettlebell.sk":mailto:info@kettlebell.sk , alebo nám napíšte pomocou nášho "kontaktného formulára":/kontakt/ .
Dobré čítanie? Povedz aj kamošom na Facebooku!

Obchod

Kettlebell je nástroj pre každého! Tak neváhajte a vojdite do nášho internetového obchodu, kde aj vy ľahko a jednoducho získate váš kettlebell a veľa iných vecí.
Poďte nakupovať!

Ako vyberať kettlebell?

Jedna z mnohých otázok, ktoré nejednému záujemcovi prebehnú hlavou pri zmienke o kettlebelloch, je podľa akých kritérií si vybrať správnu váhovú kategóriu pre svoj prvý kettlebell.
Chcete vedieť ako na to?

© 2007-2012 KETTLEBELL.SK | konverzný kurz 1 euro = 30,1260 Sk | podmienky používania stránky | pomoc | kontakt
design, spracovanie a hosting backbone.sk